ذهن ناب

به سایت ذهن ناب ارائه کننده آموزه ها و محصولات موفقیت درتمام جنبه های مادی و معنوی زندگی خوش آمدید.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 517
 • بازدید دیروز : 241
 • بازدید کل : 82325

جادوی هدفگذاری (راز رسیدن به خواسته ها)


جادوی هدفگذاری (راز رسیدن به خواسته ها)

با عرض سلام و تشکر از شما

در این محصول قصد دارم یک سری تکنیک و راهکار برای تو دوست خوبم معرفی بکنم و اون ها رو بررسی بکنم که اگر شما دقیقا به این تکنیکها عمل بکنی , 90 درصد امکان داره که به هدف خودت (که ممکن هست کسب ثروت و درآمد باشه) برسی و فقط 10 درصد امکان داره که به هدف خودت نرسی.

ولی اگر این تکنیکها رو انجام ندی این آمار معکوس میشه و فقط 10 درصد امکان داره که به اهداف خودت که ممکن هست کسب پول و ثروت باشه برسی و 90 درصد امکان داره که به اهداف خودت نرسی!

دوست من باور کن که من واقعا دوست دارم که تو به تمام اهدافت برسی و از اون ها لذت ببری حالا اون اهداف پول و ثروت باشه یا خیر هیچ فرقی نمیکنه.

پس به من اعتماد کن و با من همراه باش.

 هدف گذاری

اهمیت هدف گذاری در زندگی

 گاهی اوقات چنان سرگردان و حیرانیم که احساس میکنیم زمین و زمان به هم پیچیده اند و نمی توان قدم از قدم بر داشت. روزها شب میشوند و شب ها روز و عمر گران مایه هم میگذرد و هیچ تحوّلی در زندگی ما به وجود نمی آید. با خود می اندیشیم امروز که گذشت و فردا چنین و چنان میکنم. از این وضعیت خسته شده ام باید کاری کنم.

فردا هم می آید و مرده تر از دیروز رد میشود باز میگوییم فردا فردا نه از شنبه زندگیم درست خواهد شد شنبه ها و یک شنبه ها و روزها میگذرند و آن فرصت طلایی هرگز نمیرسد و ما غافل از آنیم که "امروز همان فردایی است که دیروز در انتظارش بودیم" .

براستی دلیل این همه تعلل و سستی چیست ؟

دانشمندی می گوید اگر هر روز صبح سرشار از انرژی و امید از خواب بیدار نمیشوید به خاطر این است که شما برای زندگیتان به اندازه کافی هدف ندارید " این بی هدفی است که تیشه بر ریشه فرصت هایی طلایی عمر ما میزند و عمر ما را به هدر میدهند .

امام على (علیه السلام ) مى فرماید: العاقل من رفض الباطل ؛ خردمند كسى است كه كلا امور باطل و بى هدف را كنار بگذارد.

انـسـان مـوجـودى است هدفدار؛ زیرا او جزئى از عالم هستى است و جهان هستى هدفدار است . خـدا، كـه جـهـان و انـسان را آفریده است ، هدف مقدسى را در نظر داشته است . هیچ چیز این عالم بى هدف و لغو و بیهوده نیست . در جـزء جـزء جـهـان از ریـز و درشـت و خـرد و كـلان هـدف و نـظـم و عـقـل و خـرد بـه چشم مى خورد و انسان ، كه تنها موجود با اراده و انتخاب گر جهان است ، مورد توجه و هدف آفریدگار بوده است .

اگر ما برای خود هدف گذاری داشته باشیم و چشم اندازی دقیق از آینده خود مد نظر داشته باشیم با تمرکزی دقیق به سمت هدفمان رهسپار خواهیم شد و دست از حواشی و کارهای بی اهمیت خواهیم کشید و بتدریج نظم و برنامه ریزی ملکه ذهن ما میشود و خیلی زود به موفقیت های باورنکردنی خواهیم رسید.

پس بیایید در هر سنی که هستیم و در هر مرحله و شرایطی که هستیم نه با خیالبافی و برداشتن سنگ بزرگ آرزوهای دور و دراز نه بلکه با منطق با واقع بینی آنچه که طالبش هستیم را واقعا مشخص کنیم و همه چیز به جز اسباب لازم برای رسیدن به هدف را به یک سو نهیم و با توکل بر خدای متعال برای داشتن فردایی بهتر رهسپار راه تلاش و کوشش شویم و تا رسیدن به آنجا که استحقاقش را داریم از پای ننشینیم.

تعیین هدف یکی از مهمترین کارهایی است که در زندگی هر شخصی وجود دارد. اهمیت هدف در زندگی بسیاری از ما انسانها فراموش شده است.بسیاری از ما بدون هدف و انگیزه به روزمرگی میپردازیم بدون آنکه از اهمیت هدف در زندگی اطلاعاتی داشته باشیم.

انسان موجودی کاملا مختار و قدرتمند ِ که میتونه با انتخاب ها و اراده ی خودش، به اوج برسه یا در قعر ابدی بمونه. این تنها تفاوت بین انسان و بقیه ی مخلوقات خداست. بزرگی میگه زندگی هدیه ی خداست به تو و شیوه ی زندگی کردن تو، هدیه ی توست به خدا..زندگی و زنده بودن، فرصتیِ برای خلق یک شاهکار، خلق یک اثر هنری تماشایی!

معجزه هدفگذالری

 

خداوند در قرآن فرمودن که من شما را بیهوده نیافریدم! بنابراین تو بی هدف آفریده نشدی که بی هدف زندگی کنی! داشتن هدف یکی از مهمترین وظایفیِ که برعهده ی توئه تا بهترین بشی، بدرخشی و از زندگی کردن لذت ببری.

  

مزایای هدف گذاری در زندگی : 
 • هدف گذاری در زندگی باعث ایجاد انگیزه و انرژی در شما می شود.
 • هدف گذاری شرط لازم برنامه ریزی است، برنامه بدون هدف معنی ندارد.
 • هدف گذاری به زندگیتان جهت و معنا می دهد.
 • هدف گذاری باعث می شود تمرکزتان بر فعالیت هایتان بیشتر شود.
 • هدف گذاری امکان اندازه گیری پیشرفت و ارزیابی عمکرد را فراهم می کند.
 • هدف گذاری باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود.

 

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که برای خودشان هیچ هدفی ندارند و دقیقاً نمی‌دانند در چه مسیری هستند.
کسانی که می‌خواهند هدف داشته باشند، اما به‌درستی بلد نیستند و جایی آموزش ندیده‌اند.
کسانی که می‌خواهند با هدف‌گذاری درآمدشان را حداقل ۳ برابر کنند، اما تابه‌حال نتوانسته‌اند.
کسانی که گمان می‌کنند محکوم به فقر و بدبختی هستند و نمی‌توانند موفق باشند.
کسانی که آرزوهای زیادی دارند، ولی به خیلی از آن‌ها نرسیده‌اند.
کسانی که انگیزه‌ای برای زندگی خود ندارند و از آن رنج می‌برند.
کسانی که معنای واقعی زندگی را نمی‌دانند و تلاش‌هایشان بیهوده است.
کسانی که شدیداً خواهان موفقیت هستند و می‌خواهند به ثروت زیادی برسند.
کسانی که برای رسیدن به موفقیت هیچ امکانات و شانسی ندارند.
کسانی که مدت زیادی است که کار می‌کنند، اما هنوز ثروتی ندارند.
کسانی که تلاش‌هایشان متمرکز نیست و هرز می‌رود.
کسانی که بارها و بارها شکست خورده‌اند و دیگر نمی‌توانند ریسک کنند.
کسانی که می‌خواهند از پس انجام هر کاری به‌سادگی برآیند و برایشان غیرممکن وجود نداشته باشد.
کسانی که می‌خواهند کارهای خارق‌العاده‌ای انجام دهند و دیگران را از توانایی‌های خود شگفت‌زده کنند.

جذب پول و ثروت 

 اهمیت هدف در زندگی هر شخص

یادت باشه بیهودگی یعنی بی هدفی و بی هدفی یعنی روزمرگی. این ها رو گفتم که بگم، بی هدفی قاتل انسان هاست. این جمله یعنی زندگی بدون هدف با زنده نبودن هیچ تفاوتی نمیکنه. بنابراین اهمیت هدف رو در زندگیتون فراموش نکید! 

با استفاده از این محصول به ضرورت داشتن هدف در زندگی خواهی رسید و یاد می گیری چطور یک هدف گذاری درست داشته باشی و در واقع یاد می گیری برای آینده ی خودت برنامه ریزی کنی تا به هر آنچه در ذهن داری برسی و بفهمی هدف از زندگی چی هستش.

اهمیت هدف در پولدار شدن

اگر به زندگی ثروتمندان جهان نگاهی بیاندازیم میفهمیم که آن ها با هدف گذاری درست توانسته اند به کسب در آمد و زندگی مرفه دست یابند. داشتن هدف باعث میشه قدرتت و انرژیت بیخودی هدر نره و در راستای رسیدن به یک هدف خاص متمرکز بشه. تو میتونی با انتخاب اهداف به این شیوه ای که ارائه کردیم، با اطمینان به نتیجه و دستاوردهایی که درذهن داری برسی و حتی کسب و کار خودت رو با تمرکز ذهن رونق بدی.

 

اهمیت هدف در کسب و کار

وقتی به شرکت های بزرگ نگاهی می اندازیم به این نتیجه میرسیم که شرکتهایی به موفقیت دست یافته اند که بسیاری از تصمیمات خود را براساس اهداف و چشم انداز خود گرفته اند. با مطالعه شرکتهای آمریکایی این به طور کامل توجیه میشود و دیده شده است تنها شرکتهایی به موفقیت رسیده اند که این امر را رعایت کرده اند و چیزی حدود یک سوم سازمانهای آمریکایی را تشکیل میدهند. بسیاری از کسب و کارهایی که شکل گرفته اند با این هدف نبوده اند که بخواهند به کسب ثروت برسند. یه نگاهی به اطراف خود بیاندازید عده ای در تلاشند که نیاز بقیه رو برطرف کنند و عده ای به دنبال کمک به دیگران هستند. خلاصه بگم چیزیکه باعث میشه یک کسب و کار به هدف خودش برسه همون هدف است و چشم انداز است که به فعالیت های ما معنا میده. همه ما برای هرکاری نیاز به انگیزه داریم و وقتی که هدف داشته باشیم. این انگیزه لازم برای انجام دادن آن تامین میشود. درواقع هدف عاملی برای ایجاد انگیزه در افراد می باشد. که باعث می شود که ما در دشواری هایی که برایمان ایجاد میشود با قدرت پیش رفته و همه مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم.

دستیابی به هدف

اما چرا افراد هدفگذاری نمی کنند

ندانستن هدف

معمولا همه افراد در زندگی خود راهی را طی میکنند بی آنکه هدفی برای آن در نظر گرفته باشند. دلایلی وجود دارد که افراد برای زندگی خود هدفگذاری نمی کنند. خیلی از افراد اصلا با هدفگذاری آشنایی ندارند و اصلا نمیدانند که هدف چیست؟ معمولا این افراد در خانواده هایی بزرگ شده اند که یا سرپرست خانواده کارمند بوده و به صورت روتین زندگی خود را دنبال کرده و به دنبال تحول زندگی خود نیستند بنابراین با مفهوم هدفگذاری زیاد آشنایی ندارند.

راه اشتباه

خیلی از افراد راه رو بلد نیستند و همچنین به درستی آموزش ندیده اند و خیلی از این افراد با نحوه صحیح هدفگذاری آشنایی نداشته و در بسیاری از موارد وقتی از این افراد میپرسی هدف چیه اصلا نمیتونن جواب درستی بهت بدن و معمولا هدف رو با مقصد و یا ارزش اشتباه میگیرن. همین افراد وقتی برای کاری هدفگذاری میکنند شکست خورده و به بسیاری از اهداف خود دست پیدا نمیکنند. و دلیلشم همین آموزش هایی اشتباهیه که این افراد دیدن.

ترس از شکست

وقتی شکست های متعدد حاصل میشه افراد ترسی درونشون ایجاد میشه که دیگه نمیخوان کاری رو انجام بدن و همین امر باعث میشه که از اهداف خود دست بکشن. چون شکست همراهش یکسری ضررهای مالی و احساسی رو داره که این افراد برای دوری از این ضرر ها دیگر حاضر به دنبال کردن اهداف خود نیستند.

ترس از تمسخر

از یکسری از افراد وقتی میپرسی که چرا برای زندگیت هدفگذاری نمیکنی جوابی که میشنوی خیلی جالبه؟؟؟ آنها ترس از تمسخر دارند. خیلیا از عواقب هدفگذاری نادرست میترسن و با خود میپندارن که اگه شکست بخورند دیگران آنان را مورد تمسخر قرار داده و مایع شرمساری آنان خواهد شد از اینرو هیچگاه به دنبال هدفگذاری نرفته و به اهمیت هدف در زندگی خود پی نخواهند برد. هدفگذاری انگیزه لازم برای زندگی را در شما ایجاد خواهد کرد و باعث خواهد شد تا شما شادتر زندگی کنید و از انرژی بیشتری بهره مند گردید. و با طی کردن اهداف خود پله پله به سمت موفقیت قدم بردارید. پس همین حالا برخیزید آموزش درست هدفگذاری رو فرا گیرید و خود را به قله های موفقیت و کامیابی برسانید.

 

 این محصول شامل چه مواردی است؟

 1.  14 تا فایل آموزشی به مدت بیش از 2 ساعت
 2. فایل سابلیمینال رسیدن به اهداف به مدت 10 دقیقه
 3. فایل خودهیپنوتیزم رسیدن به اهداف

چگونه از این محصول استفاده کنم؟

به مدت سه هفته صبحها پس از بیدار شدن ابتدا به فایل سابلیمینال و سپس به فایل خود هیپنوتیزم ترجیحا با هدفون گوش دهید.سپس شبها قبل از خواب فقط به فایل سابلیمینال گوش دهید.پس از 21 روز تنها به فایل سابلیمینال صبح و شب گوش دهید.

در طی این مدت هم به فایل های آموزشی گوش دهید.

 

آیا مبلغ این محصول مناسب است؟ 

هرکدام از ایده‌های این محصول به‌تنهایی می‌تواند موفقیت و پول زیادی را نصیب شما کند و سودی بسیار بیشتر از مبلغ محصول را برای شما ایجاد کند. شما با فراگرفتن و اجرای مطالب این محصول می‌توانید ده‌ها و صدها برابر این هزینه را به دست آورید و موفقیتی چندین برابر کسب کنید. 

شما می‌توانید این مبلغ سرمایه‌گذاری را با هزینه‌هایی مانند هزینه‌ی خرید پیتزا یا یک‌ شام، خرید تی‌شرت، خرید ادکلن، هزینه‌ی بنزین اتومبیل و… مقایسه کنید و ببینید کدام باعث موفقیت و ثروتمند شدن شما می‌شود و کدام ضروری‌تر و ماندگارتر خواهد بود؟

  

کسب موفقیت

 بهمراه یک هدیه رایگان

فایل پیام های پنهان مخصوص جذب ثروت و پول

مطمئن باشید این محصول فوق العاده رو با قیمت ناچیز فقط 9900تومان جایی نمیتونید پیدا کنید و در موثر بودن آن تردید نکنید.

جادوی هدف گذاری دقیقا همون چیزیه که مشکل شما رو حل خواهد کرد.

 

به شما پیشنهاد میکنم از لینک زیر محصول راز افزایش درآمد رو هم تهیه بفرمایید چون این دو محصول بعنوان مکمل بسیار عالی هستند

میخواهم با راز افزایش درآمد آشنا بشم

موفق شدن


مبلغ قابل پرداخت 17,800 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

گروه آموزشی ذهن ناب ارائه کننده بهترین آموزه ها و محصولات موفقیت در تمام جنبه های زندگی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما